Kurz napisał(a):

|
Przeczytaj jeszcze raz uważnie pierwszy akapit mojej wypowiedzi, a szczególnie jego 2 połowę, dotyczącą mniejszego zaangażowania i ceny, jaką zapłaciliśmy za udział w eliminacjach LM. Rozumiem, ze to boli kibiców, którzy oczekują gry na maksa w każdym meczu, ale nasi piłkarze zagrali na pół gwizdka w pierwszych 5 kolejkach. Ich wymarzonym celem była LM (i Cupiała, i zarządu, i trenera i kibiców) i na ekstraklasę zabrakło i motywacji i energii i chęci. Naprawdę trudno wyciągać jakieś daleko idące wnioski na temat okresu, w którym liga była na 2 miejscu w głowach piłkarzy.
|
Rozumiem, że Paljicowi, Gargule, Jirsakowi i paru innym brakło motywacji w lidze, bo oni o LM walczą ? Na meczu z Lechią też im brakło motywacji, bo o LM walczyli ? Aha przepraszam, pewnie byli rozbici po porażce. Tak to możemy sobie tłumaczyć wszystko. Ewidentnie widać, że jest problem z grą u nas i nie ma co tego tłumaczyć. Mamy problem ze stwarzaniem sytuacji i nie zwalałbym tego na brak motywacji.
Poza tym komicznie brzmi, jak prezes wychodzi o tej porze roku i jedzie swoje znamienite " W lecie/zimie (niepotrzebne skreślić) będą transfery."
Wzmocnienia są co pół roku i co z tego
