MatMario napisał(a):

Śmieszne jest to że mi się już tego trenera nawet nie chce krytykować. Robiłem to wcześniej, teraz już jestem przyzwyczajony do niego i nawet zaczynacie mnie denerwować tą ciągłą nagonką.
Takiego trenera chcieliście, klepaliście po plecach to teraz wypijmy to piwo, które już nawet Robert dobrze nagazował ze swojego saturatora.
|
Podpisuje sie pod tym co napisales...
Kolego Kurz, ty dlugo tak bedziesz pierdzial ? Moze w koncu spojrzysz wrescie prawdzie w oczy?