Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4862
Stary 02.09.2011, 10:00
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Śmieszne jest to że mi się już tego trenera nawet nie chce krytykować. Robiłem to wcześniej, teraz już jestem przyzwyczajony do niego i nawet zaczynacie mnie denerwować tą ciągłą nagonką.

Takiego trenera chcieliście, klepaliście po plecach to teraz wypijmy to piwo, które już nawet Robert dobrze nagazował ze swojego saturatora.
Podpisuje sie pod tym co napisales...

Kolego Kurz, ty dlugo tak bedziesz pierdzial ? Moze w koncu spojrzysz wrescie prawdzie w oczy?
Odpowiedz cytując