Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#928
Stary 02.09.2011, 09:56
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Oficjalna podawała, czytałem newsa kilka minut po opublikowaniu. Kilka dni później przeczytałem tutaj, na forum, że ktoś na górze w klubie szybko przeliczył i edytował newsa.
Czyli najzwyczajniej zrobili osoby które zdążyły to przeczytać w kulki. Nie chodzi o pieniądze, ale tak się nie robi. Śmierdzi amatorką.
Właśnie nie mogłem sobie przypomnieć ani tego odnaleźć ale też stawiałem na oficjalną.

Amatorką to to jest wszystko sklejane od wielu lat, tylko ostatnio na tą amatorkę zaczęto mówić "nowoczesne podejście, nowe standardy" i cały ten PR'owy bełkot.

Jak długo nie powiemy sprawdzam, tak długo na tej bajerze takie osoby jak Basałaj będą się wozić. Strzela w szwach teraz to co było przykrywane przez "dobre wyniki sportowe"
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując