Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 02.09.2011, 09:53
Gratuluję samopoczucia tym, którzy piszą o 4 punktach straty do lidera. Szkoda tylko, że to dopiero 5 kolejek i poza polonią nie było jakoś strasznie wymagających zespołów. Następnie proponuję sprawdzić (trenerowi też) ile zdobyliśmy bramek w 5 spotkaniach. Póki co drużyna jest kompletnie nieprzygotowana do grania nawet w lidze i nie czarujmy się. Nasza siła ofensywna jest słabiutka o czym świadczy ilość akcji na mecz (jedna lub dwie, 3 to już szaleństwo). Trener wygląda na zadowolonego z siebie i na dodatek stwierdza,ze w meczu z Lechią nie dało się już grac bardziej ofensywnie Sam stwierdził, że otrzymał zawodników, którzy gwarantują mu przyzwoity poziom - póki co tego poziomu nie ma.

Druga sprawa. Poprzedni sezon miał trochę zaciemniony obraz przez to, że wiele spotkań wygraliśmy na farcie, którego ma się raz na 10 lat (lubin u siebie, polonia w wawie, w gdyni, widzew PP i mozna tak wymieniać).
Ostatnio edytowane przez zim zum : 02.09.2011 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując