|
Sprawa wyglądałaby nieco inaczej gdyby ruszyła sprzedaż biletów przez internet. Ileż można jeździć po te bilety? Dla osób spoza Krakowa to spore utrudnienie i dodatkowy koszt.
Karnetów też nie ma.
Minęło kupę czasu odkąd wprowadzili te "super nowoczesne" kk z hasłem do swojego konta. Pisali coś o ostatnim meczu w zeszłym sezonie, dalej czekają na czwartą trybunę?
Różne czynniki składają się na frekwencje meczową, efekty już widać.
|