|
jest jeszcze jedna bardzo ciekawa kwestia ..
jak już wszyscy zauważyli Maskaant zaczął grać bardzo defensywnie po meczu ze Śląskiem i Górnikiem, kiedy to przegraliśmy oba mecze prowadząc grę ..
ale wcześniej, kiedy to my graliśmy swoją piłkę, mieliśmy w każdym meczu ogromną przewagę w posiadaniu piłki, sięgającą czasem 65-35 nawet.. ( 7 zwycięstw z rzędu bodajże - nie straciliśmy ani jednej bramki !! ) grając w parze Bunoza - Chavez, a teraz to na papierze wygląda lepiej Jaliens - Chavez, aoe oddajemy pole i czekamy co przeciwnik zrobi ..
|