Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4858
Stary 02.09.2011, 09:10
jest jeszcze jedna bardzo ciekawa kwestia ..

jak już wszyscy zauważyli Maskaant zaczął grać bardzo defensywnie po meczu ze Śląskiem i Górnikiem, kiedy to przegraliśmy oba mecze prowadząc grę ..

ale wcześniej, kiedy to my graliśmy swoją piłkę, mieliśmy w każdym meczu ogromną przewagę w posiadaniu piłki, sięgającą czasem 65-35 nawet.. ( 7 zwycięstw z rzędu bodajże - nie straciliśmy ani jednej bramki !! ) grając w parze Bunoza - Chavez, a teraz to na papierze wygląda lepiej Jaliens - Chavez, aoe oddajemy pole i czekamy co przeciwnik zrobi ..
Odpowiedz cytując