Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4857
Stary 02.09.2011, 09:04
@flamengista
ale nie przesadzajmy też w drugą stronę - ja zwracam tylko uwagę na to, ze pisanie o w połowie trzecim składzie jest dalsze od prawdy niż pisanie o w połowie pierwszym składzie

i jak chce się być wielkim mentorem forum, to można obiektywnie pisać we wszystkich punktach swojej wypowiedzi
Odpowiedz cytując