|
@flamengista
ale nie przesadzajmy też w drugą stronę - ja zwracam tylko uwagę na to, ze pisanie o w połowie trzecim składzie jest dalsze od prawdy niż pisanie o w połowie pierwszym składzie
i jak chce się być wielkim mentorem forum, to można obiektywnie pisać we wszystkich punktach swojej wypowiedzi
|