Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4852
Stary 02.09.2011, 08:18
Odejście Maaskanta w tym momencie to byłaby tragedia. Zespól praktycznie by się rozpadł, jestem tego pewien. Już teraz jest cięzko ale licze, że jakoś to poukłada. Niech do końca seonu będzie trenerem. Ja nie zdobędzie mistrzostwa, zwolnić. Takie jest moje zdanie. Dwa lata na zrobienie swojego stylu i wygrywanie ze słabeuszami w polskiej lidze przekonująco, zdecydowanie wystarczy. Jeśli sie tego nie uda zrobić znaczy, że trzeb nam kogoś innego. Na chwilę obecną, czy ze Skonto czy z Apoelem gramy ta sama piłkę, oczekiwanie na to co zrobi rywal. I to jest mój największy zarzut do Maaskanta. Litex gdyby miał choć jednego dobrego napastnika dowaliłby nam 5 goli u siebie. Obrona nie polega na tym, że na 20 metrze czeka cała druzyna i dopuszcza do strzałów. Świetna obrona jest wtedy gdy po meczu 0:0 zobaczysz statystyki a tam w strzałach będzie np. 5:2. To jest obrona na poziomie. Dopuściła do 5 uderzeń ale żaden nie trafił do siatki. A nie 15:2, czyli modlenie sie o farta cały mecz.
Odpowiedz cytując