Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7411
Stary 02.09.2011, 07:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Czemu akruat remisy? Na R22 mozemy spokojnie wygrac z kazdym
Najbardziej rozbawiło mnie to: "spokojnie". Reszta oczywiście też.

Wisła w tym sezonie jest katastrofalnie słaba i tylko zbieg okoliczności z Litexem i Apoelem zaciemnił nam obraz sytuacji. Fart na ten sezon wykorzystany z nawiązką.
Ostatnio edytowane przez PitM : 02.09.2011 o godz. 07:45.
Odpowiedz cytując