mitmichael napisał(a):

|
Czemu akruat remisy? Na R22 mozemy spokojnie wygrac z kazdym
|
Najbardziej rozbawiło mnie to: "spokojnie". Reszta oczywiście też.
Wisła w tym sezonie jest katastrofalnie słaba i tylko zbieg okoliczności z Litexem i Apoelem zaciemnił nam obraz sytuacji. Fart na ten sezon wykorzystany z nawiązką.