|
Przeczytajcie jeszcze raz wypowiedź Basałaja;
- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach - stwierdził szef piłkarskiej Wisły.
Powiedział wyraźnie że koszulki mają być gotowe na koniec sierpnia a nie że będą do tego czasu zaprezentowane. Drużyna będzie grać w nowych koszulkach w fazie grupowej pucharów, do fazy grupowej mamy jeszcze 2 tygodnie.
Jak napisał wonski_eNHa poczekajmy na powrót kadrowiczów, wtedy może je zaprezentują.
|