Wyświetl pojedynczy post
michal.1906
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2724
Stary 02.09.2011, 06:58
Przeczytajcie jeszcze raz wypowiedź Basałaja;

- Z tego co wiem, nowy model będzie gotowy do końca sierpnia, czyli w fazie grupowej pucharów, drużyna będzie grała już w nowych trykotach - stwierdził szef piłkarskiej Wisły.

Powiedział wyraźnie że koszulki mają być gotowe na koniec sierpnia a nie że będą do tego czasu zaprezentowane. Drużyna będzie grać w nowych koszulkach w fazie grupowej pucharów, do fazy grupowej mamy jeszcze 2 tygodnie.

Jak napisał wonski_eNHa poczekajmy na powrót kadrowiczów, wtedy może je zaprezentują.
Odpowiedz cytując