Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4848
Stary 02.09.2011, 01:29
spirit napisał(a):Wyświetl post
Skandal. Biegnij szybciutko i poskarż mamie.
A zebys wiedzial, bo jesli czlowiek, ktory ma tutaj wladze i ktory ma pilnowac porzadku, uzywa takich sformulowan, to rece opadaja. Twoj komentarz jest tez dziwny wlasnie z w/w wzgledu ...bo to moderator skarzy innych ;-), wiec rozumiem ze masz cos do niego? Logika godna pozazdroszczenia .

Jeszcze slowko o Maaskancie i podwojnych standardach. Skorza szukal wysokiego napastnika, to pol forum sie z niego smialo...Robert szuka i sprowadza wysokiego napastnika - jest geniuszem . Druzyna Skorzy wygrywa mecz za meczem, zdobywa MP, ale podobno nie ma stylu - pol forum zwalnia Macieja. Druzyna Maaskanta nie ma stylu, ale przeciez sa wyniki (i te same osoby teraz sa zadowolone). Skorza ma rozne konferencje prasowe - zlotousty, Maaskant zaklamujacy rzeczywistosc - positive thinking ;-). Byli reprezentanci Polski, zawodowi pilkarze(ktorzy cos osiagneli) dziwia sie, a my poklepujemy po plecach. Wiecie dlaczego obcokrajowcy sie rozpuszczaja i po roku gry w naszym kraju zapominaja, jak to sie robi? Bo sa rozpieszczani wlasnie w ten sposob. Zamiast od nich wymagac 2 razy wiecej, to taki ktos ma miejsce z automatu w skladzie. I nie mam nic przeciwko pilkarzom innych narodowosci, ale na Boga, stosujmy standardy takie, jak w profesjonalnych ligach(tzn. obcokrajowiec musi gryzc trawe).
Odpowiedz cytując