spirit napisał(a):

|
Skandal. Biegnij szybciutko i poskarż mamie.
|
A zebys wiedzial, bo jesli czlowiek, ktory ma tutaj wladze i ktory ma pilnowac porzadku, uzywa takich sformulowan, to rece opadaja. Twoj komentarz jest tez dziwny wlasnie z w/w wzgledu

...bo to moderator skarzy innych ;-), wiec rozumiem ze masz cos do niego? Logika godna pozazdroszczenia

.
Jeszcze slowko o Maaskancie i podwojnych standardach. Skorza szukal wysokiego napastnika, to pol forum sie z niego smialo...Robert szuka i sprowadza wysokiego napastnika - jest geniuszem

. Druzyna Skorzy wygrywa mecz za meczem, zdobywa MP, ale podobno nie ma stylu - pol forum zwalnia Macieja. Druzyna Maaskanta nie ma stylu, ale przeciez sa wyniki

(i te same osoby teraz sa zadowolone). Skorza ma rozne konferencje prasowe - zlotousty, Maaskant zaklamujacy rzeczywistosc - positive thinking ;-). Byli reprezentanci Polski, zawodowi pilkarze(ktorzy cos osiagneli) dziwia sie, a my poklepujemy po plecach. Wiecie dlaczego obcokrajowcy sie rozpuszczaja i po roku gry w naszym kraju zapominaja, jak to sie robi? Bo sa rozpieszczani wlasnie w ten sposob. Zamiast od nich wymagac 2 razy wiecej, to taki ktos ma miejsce z automatu w skladzie. I nie mam nic przeciwko pilkarzom innych narodowosci, ale na Boga, stosujmy standardy takie, jak w profesjonalnych ligach(tzn. obcokrajowiec musi gryzc trawe).