Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 02.09.2011, 00:37
gigant napisał(a):Wyświetl post
Więcej zła niż wypowiedź Małeckiego, wywołała porażka z Rakowem. Przedtem media pastwiły sie głównie nad Małym, teraz wszystkie bez wyjątku jadą po Wiśle. Źle się stało, że przegralismy, bo cała pozytywna otoczka wokół Wisły budowana od dłuższego czasu, zaczyna się walić jak domek z kart. Mecz z Rakowem z naszego punktu widzenia ch.uja warty, ale media skoczyły na nas jak wygłodniały szczerbaty na suchary.
I co z tego? Jakie znaczenie ma to, że media piszą o Wiśle źle lub dobrze? Za jakiś czas, po kilku zwycięstwach, ci sami dziennikarze będą pisali, że Wisła jest wielka, potem po kolejnej wpadce, że to kryzys, a potem, że zdobędziemy mistrzostwo, a potem... Więc nie dajmy się zwariować. Medialne upadki są tak samo trwałe, jak chwile triumfu, ani nie są w stanie zaszkodzić Wiśle, ani jej pomóc.

Osobiście, jeśli miałbym dopatrywać się jakiegokolwiek kryzysu Wisły, dotyczy on raczej kibiców, którzy dali się zwariować, niż drużyny.
Odpowiedz cytując