|
Więcej zła niż wypowiedź Małeckiego, wywołała porażka z Rakowem. Przedtem media pastwiły sie głównie nad Małym, teraz wszystkie bez wyjątku jadą po Wiśle. Źle się stało, że przegralismy, bo cała pozytywna otoczka wokół Wisły budowana od dłuższego czasu, zaczyna się walić jak domek z kart. Mecz z Rakowem z naszego punktu widzenia ch.uja warty, ale media skoczyły na nas jak wygłodniały szczerbaty na suchary.
|