Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.09.2011, 00:06
Więcej zła niż wypowiedź Małeckiego, wywołała porażka z Rakowem. Przedtem media pastwiły sie głównie nad Małym, teraz wszystkie bez wyjątku jadą po Wiśle. Źle się stało, że przegralismy, bo cała pozytywna otoczka wokół Wisły budowana od dłuższego czasu, zaczyna się walić jak domek z kart. Mecz z Rakowem z naszego punktu widzenia ch.uja warty, ale media skoczyły na nas jak wygłodniały szczerbaty na suchary.
Odpowiedz cytując