|
My? Tak. Śmialibyśmy się. Ale nie wtedy gdybyśmy pisali dla Misia czy Promyczka. Nie na łamach tych pisemek i nie jako ich twórcy.
Wojewódzki niech lepiej taguje swoje koleżanki
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|