Acima napisał(a):

|
W kadrze Wisły jest 5 napastników: Rafał Boguski, Tsvetan Genkov, Patryk Małecki, Ivica Iliev, David Biton.
|
Boguski- ,kontuzja za kontuzją mial zostac animatorem zespołu...................
Genkov-gra ,ale jakby nie grał
Malecki- napastnk? no prosze cie
Iliev-niby cos probuje ,ale to tez zawodnik ktory lubi miec pilke i ja pochlowac
Biton-wiecej sie po nim spodziewalem,w sumie gra jak Genkov
i tym samym z 5 napastnikow wychodzi ze nie mamy zadnego.......i my chcemy MP,PP,LE i jescze moze zagrajmy w Londynie na Olimpiadzie.