Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1673
Stary 01.09.2011, 22:17
To jest wszystko pokłosiem fali "nie kibicuję Wiśle".
Gmoch, Kosowski, Żewłakow, Weszło - teraz mogą sobie zebrać owoce.
Teraz uderza naczelny zakompleksiony RP - Wojewódzki.
Zacne grono.
Odpowiedz cytując