Wyświetl pojedynczy post
Chrisman
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4835
Stary 01.09.2011, 21:50
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Maaskant u wielu ma wielka taryfe ulgowa, bo jest obcokrajowcem(i to jest bardzo dziwne, bo od tych profesjonalistow powinnismy oczekiwac cudow, prawda?)...Skorza bylby juz zwolniony 2 razy po takich wynikach i po tak fatalnym przygotowaniu zespolu do sezonu(bo chyba kazdy to widzi?). Szykuje sie powtorka wyniku z Amika z poprzedniego sezonu.
dokładnie
btw pokażcie mi jaki polski napastnik miałby taką taryfe ulgową w jednym z największym klubie w kraju taką
jak Genkov gdzie przez 10 meczów nie oddał celnego strzału na bramkę!!!!!!
Odpowiedz cytując