|
Chłopaki, nie załamywać się. Przecież mamy JAKOŚĆ. Trzeba wierzyć w naszego holenderskiego boga! Co tam porażka z Lechią czy z Rakowem, przecież nadal gramy w LE! I do tego pokonaliśmy takie tuzy piłkarskiej jak Skonto czy Litex! Przecież to też jest wielkie osiągnięcie! Piłkarze ostatnio ciężko pracowali - blamaż na Cyprze, w Gdańsku. Przecież muszą w końcu odpocząć bo tych trudach sezonu, prawda?
|