Wyświetl pojedynczy post
maniak4
Junior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4831
Stary 01.09.2011, 21:20
Ja uważam tak że to co jest teraz to jeszcze rozumiem mianowicie te remisy w lidze Z Koroną przegraną z Lechią..ok Zmęczenie psychiczne i może nawet kondycyjne.Ale przegrać z jakimiś kopaczami z drugiej ligi to przesada Wisła takim składem powinna ich oklepać przynajmniej 1-3 i to jeszcze z Palcem w d...... .Zobaczymy jeśli Wisła dozna Wysokiej porażki z Lechem mam na myśli 3-0 z wyż przegra mecz u siebie z nie tak mocnym Duńskim Ondense uważam że Duńczycy są słabsi od Apoelu i jeszcze gdy przegrają z Bełchatowem u siebie a nie chce słyszeć wytłumaczeń typu że nie dawno grali mecz w Lidze Europy to nie mają sił na Bełchatów. Bo jeśli będzie taka wtopa to powoli Pan Trener Może pakować walizki ...
Odpowiedz cytując