Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
4829
01.09.2011, 20:45
Smok
napisał(a):
No , nie wiem, czy wszyscy to wiedzą, bo czytałem tu wiele głosów stwierdzających, że mamy porównywalnych lub (sic!) lepszych piłkarzy, tylko niezgranych.
A ja nie wiem co ma zgranie do tego, że cypryjczycy dryblowali naszych, jak cyrkowcy. O przyspieszeniu, zwrotności i szybkości już nie wspomnę z uwagi, że najbardziej rażąca róznica była w jakości podań.
ALe o zgraniu też mowił
zapomniałem napisac.
Mowił, że napewno było widac, że grają juz, ze sobą 2/3 lat.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki