Donki napisał(a):

Nie wiem czy odpowiedni temat ale napisze. Spotkałem dzis Kazia Moskala i zadałem pare pytan:
Co do meczu z APOEL-em stwierdziła, że kazdy z zawodników APOEL-u był lepszy pod kazdym wzgledem od Wislaka
(...............................)
Oczywiscie powiedział wszystko to o czym wiemy
|
No , nie wiem, czy wszyscy to wiedzą, bo czytałem tu wiele głosów stwierdzających, że mamy porównywalnych lub (sic!) lepszych piłkarzy, tylko niezgranych.

A ja nie wiem co ma zgranie do tego, że cypryjczycy dryblowali naszych, jak cyrkowcy. O przyspieszeniu, zwrotności i szybkości już nie wspomnę z uwagi, że najbardziej rażąca róznica była w jakości podań.
