|
Jezu... Nic nie znaczący sparing, służący promocji Rakowa, a niektórzy by zwalniali trenera i wymieniali wszystkich piłkarzy.
Wg mnie dobry wynik - Wisła jest lekko rozbita po APOELu i zwycięstwo mogłoby niepotrzebnie uśpić towarzystwo - że już jest wszystko dobrze i nie trzeba nic zmieniać. A zmieniać trzeba, ale nie trenera i piłkarzy (na pewno nie teraz), ale nastawienie zawodników, żeby każdy mecz ligowy oraz w LE grali na 100%.
|