Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4822
Stary 01.09.2011, 19:21
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Powiem Ci tyle, choć żal mi w tej sytuacji:
Boję się meczu z Legią. Patrząc na obecną formę obu zespołów mogło by być 3-5 do 0 dla Legii. Legia najlepsza od lat według mnie - a forma Wisły to jest masakra. Kibice Wisły cieszmy się że Wisła nie musiała się mierzyć z takim Gaziantepsporem, bo byśmy się skompromitowali. Nie mówiąc o Spartaku. Mam nadzieje że do meczu Legii z Wisłą to się odmieni i my wygramy. Ale szczerze mówiąc szanse są marne.
Zdradzę ci w sekrecie pewną tajemnicę. Legia nie jest od nas lepsza. Ma te same wady i zalety, co my. To znaczy, gra lepiej przeciwko drużynom, które grają otwarty futbol i ma zajebiste problemy z zespołami, które się bronią, wyczekując na kontry. Tak więc, jeśli zagramy przynajmniej na takim poziomie, jak z Polonią, popełnimy mniej błędów w defensywie i Legia będzie chciała rzeczywiście wygrać, a nie tylko zremisować, będzie dobrze. A strach... strach ma wielkie oczy.
Odpowiedz cytując