Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 01.09.2011, 19:18
Robert Maaskant napisał(a):
Teraz możemy sobie opowiadać, że powinniśmy byli zaatakować na całego w Nikozji. No i wtedy też byśmy przegrali, bo APOEL zagrał prawdopodobnie swój najlepszy mecz na przestrzeni ostatnich 5 lat
Robert Maaskant napisał(a):
Oni zagrali z nami chyba lepiej niż z Chelsea w Lidze Mistrzów dwa lata temu. Można powiedzieć, że to był nasz błąd albo ich jakość.
Robert Maaskant napisał(a):
Mamy jakość
Robert: http://www.youtube.com/watch?v=6QQ8YGf91iY

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując