Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4820
Stary 01.09.2011, 19:11
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś dodać jeszcze, że Spartak zlekceważył i się podłożył, a poza tym nie zależało im na LE. No i mieli jeszcze przed sobą mecz z CSKA, który był ważniejszy. A w ogóle to my graliśmy padakę straszną, zero ataku i ujemnie w obronie. 90 minut żenady + 3 minuty fartownych goli.
Powiem Ci tyle, choć żal mi w tej sytuacji:
Boję się meczu z Legią. Patrząc na obecną formę obu zespołów mogło by być 3-5 do 0 dla Legii. Legia najlepsza od lat według mnie - a forma Wisły to jest masakra. Kibice Wisły cieszmy się że Wisła nie musiała się mierzyć z takim Gaziantepsporem, bo byśmy się skompromitowali. Nie mówiąc o Spartaku. Mam nadzieje że do meczu Legii z Wisłą to się odmieni i my wygramy. Ale szczerze mówiąc szanse są marne.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując