|
wonski - proszę cię - usuń to logo LM z podpisu bo jak na to patrzę to mi się chce płakać...
A co do strojów - jednym słowem: jaja.
Za niedługo się okaże że "Adidas ma obsuwę" i dostaniemy stroje jako prezent sylwestrowy. Chyba że coś się przedłuży, bo będziemy woleli poczekać na nowego sponsora...
Powód: kpina
Ostatnio edytowane przez Fiti : 01.09.2011 o godz. 19:03.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|