Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4819
Stary 01.09.2011, 18:47
snyrting napisał(a):Wyświetl post
No to teraz na forum święto, bo Wisła znowu przegrała. Można do kolejnego meczu wzywać do gruntownych zmian w klubie i zwolnienia Maaskanta a wszystko w imię hasła - "chcemy stabilizacji w klubie."

Życzę miłego wieczoru.
To są już takie zyczenia kibiców na forum jak zwalnianie Maaskanta? Nie zauważyłem, raczej zasłużona krytyka i prześmiewczy ton dominuje...

A to wszystko z troski snyrting, z troski
Odpowiedz cytując