snyrting napisał(a):

No to teraz na forum święto, bo Wisła znowu przegrała. Można do kolejnego meczu wzywać do gruntownych zmian w klubie i zwolnienia Maaskanta a wszystko w imię hasła - "chcemy stabilizacji w klubie."
Życzę miłego wieczoru.
|
To są już takie zyczenia kibiców na forum jak zwalnianie Maaskanta? Nie zauważyłem, raczej zasłużona krytyka i prześmiewczy ton dominuje...
A to wszystko z troski snyrting, z troski
