Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4818
Stary 01.09.2011, 18:46
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Nie lada.
Po prostu uważam, że Legia, która wygrała ze Spartakiem, to ten sam zespół, który chwilę wcześniej dostał od Śląska. Zasługują na pochwałę - po prostu. Wszystko ponadto jest zdeterminowane przez czynniki, o których wcześniej wspomniałem.

Ciach ten temat już.

Co do meczu z Rakowem - to nasza trzecia porażka z rzędu. Mam nadzieję, że te trzy dni wolnego to okazja do pewnych przemyśleń.
Odpowiedz cytując