Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4813
Stary 01.09.2011, 18:32
serek.c2 napisał(a):
Sartre - chce Ci się z takimi postami dyskutować?
Ano jakoś tak wyszło. Miałem napisać, ze w zeszłym roku za Maaskanta graliście słabiznę, przyjeżdżaliśmy do was po łatwe zwycięstwo i wróciliśmy do domu z czterema bonusowymi piłkami , a wy od tamtej pory zaczęliście grać. No i zapomniałem, "totalnie fartowne" zwycięstwo nad Spartakiem odciągnęło moją uwagę

murray napisał(a):
Hiperbola.
Nie lada.
Legionista
Odpowiedz cytując