serek.c2 napisał(a):
Sartre - chce Ci się z takimi postami dyskutować?
|
Ano jakoś tak wyszło. Miałem napisać, ze w zeszłym roku za Maaskanta graliście słabiznę, przyjeżdżaliśmy do was po łatwe zwycięstwo i wróciliśmy do domu z czterema bonusowymi piłkami , a wy od tamtej pory zaczęliście grać. No i zapomniałem, "totalnie fartowne" zwycięstwo nad Spartakiem odciągnęło moją uwagę
Nie lada.