Sartre napisał(a):

|
Zapomniałeś dodać jeszcze, że Spartak zlekceważył i się podłożył, a poza tym nie zależało im na LE. No i mieli jeszcze przed sobą mecz z CSKA, który był ważniejszy. A w ogóle to my graliśmy padakę straszną, zero ataku i ujemnie w obronie. 90 minut żenady + 3 minuty fartownych goli.
|
Sartre - chce Ci się z takimi postami dyskutować?
FraMat napisał(a):

Ciekaw jestem jakie były nastroje na forum Sewilli, gdy z okazji naszego stulecia odnieśli porazkę w meczu który był prestiżowy tylko dla ich rywala?
Pojechaliśmy do Czestochowy na święto Rakowa. Nietaktem byłoby wygranie tego meczu. Tak, wiem, że Sławkowem wygraliśmy, ale Sławkow z tej porazki i tak był zadowolony.
|
Co Ty pierdzielisz, przegrać to Oni mogli w tym meczu - zaprezentowali się jednak... ....a aż brak mi słów jak się zaprezentowali.