Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4806
Stary 01.09.2011, 18:13
Oj, Panowie, Panowie, ja wiem, że chcecie dobrze, ale w sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy, nikt nie powinien "oddawać" zwycięstwa Rakowowi. Dlaczego? Ano dlatego, że już panuje nie najlepsza atmosfera, a ta porażka tylko pogorszy sytuację.

Co do Roberta - bardzo go lubię i szanuję, ale jeśli przegrywamy taki mecz i nie ma na to pozasportowego wyjaśnienia, to, jak dla mnie, może on zacząć pakować walizki i spędzać więcej czasu z synem. Natomiast w wypadku istnienia pozasportowych czynników, to inne osoby powinny powoli zwijać manatki. Jest pewna granica, której aktualny Mistrz Polski nie powinien przekraczać, nawet grając na poły rezerwowym składem.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując