Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4805
Stary 01.09.2011, 18:13
Dobrze, że mamy taką szeroką kadrę, inaczej kiepsko to widzę... Garguła, Biton, Nunez, Bunoza, Paljic - istne żywe sreberka

ps. ciekawe w których minutach meczu tym razem była "jakość"? Z niecierpliwością oczekuję pomeczowego wywiadu kolejnego złotoustego trenera w historii Białej Gwiazdy.
Odpowiedz cytując