Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4800
Stary 01.09.2011, 18:00
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy szukają problemów tam gdzie ich nie ma.

Weszło prawie zawsze krytykuje Legie. Naśmiewa się z Jóżwiaka, Skorży, piłkarzy (Rybus, Manu, Kucharczyk). Teraz napisali pare cieplejszych słów to od razu że "prolegijni". Nie wiem gdzie napisali, że Legia miała 5 razy trudniejszą drogę, ale nawet jakby napisali to jeżeli dla kogoś Gazia+Spartak nie jest lepsze od Skonto+Litex to na futbolu zna się tak jak ja na łyżwiarstwie figurowym.

Dla mnie weszło jest najbardziej obiektywnym portalem. Jadą z wszystkimi równo i tylko od czasu do czasu powiedzą coś miłego.
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. "Weszło" zazwyczaj jest obiektywne. Jeżeli już mamy doszukiwać się tekstów nieobiektywnych, to prędzej znajdziemy pro - wiślackie, choćby z tego powodu, że część piszących dla tego portalu to wiślacy. Sorry za off topa.
Odpowiedz cytując