Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4798
Stary 01.09.2011, 17:59
Przejebane , i tyle panowie , kryzys , ciekawe jak długo będzie trwał , na dzisiejszy dzień wygląda to chujowo , baa co ja mówie , zawsze wyglądało chujowo , tylko wtedy wygrywalismy i wynik zaciemniał grę , teraz nie ma wyników ani jakości. DNO.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując