|
Przejebane , i tyle panowie , kryzys , ciekawe jak długo będzie trwał , na dzisiejszy dzień wygląda to chujowo , baa co ja mówie , zawsze wyglądało chujowo , tylko wtedy wygrywalismy i wynik zaciemniał grę , teraz nie ma wyników ani jakości. DNO.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|