Wyświetl pojedynczy post
cichy_71
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2715
Stary 01.09.2011, 17:52
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?
co do sprzedaży biletów przez internet, jak kpowałem bilet na mecz z Lechią to pytałem kolesia w kasie czy wiadomo kiedy ma ruszyć sprzedaż on-line powiedział mi że napweno jeszcze dłuższy okres trzeba będzie poczekać bo w najbliższym czasie nie jest przewidziane uruchomienie sprzedaży on-line.

a co do stroji to mam nadzieje że w zamian za tak długie oczekiwanie otrzymamy naprawdę jakiś "specjalny" komplet
Odpowiedz cytując