krkgiba napisał(a):

|
Z tym kupowaniem biletów online to przeginają... I tutaj już nie obronicie Basałaja - wystarczy zamówić system i go wdrożyć, pan płaci pan ma - więc czemu takie opóźnienie?
|
co do sprzedaży biletów przez internet, jak kpowałem bilet na mecz z Lechią to pytałem kolesia w kasie czy wiadomo kiedy ma ruszyć sprzedaż on-line powiedział mi że napweno jeszcze dłuższy okres trzeba będzie poczekać bo w najbliższym czasie nie jest przewidziane uruchomienie sprzedaży on-line.
a co do stroji to mam nadzieje że w zamian za tak długie oczekiwanie otrzymamy naprawdę jakiś "specjalny" komplet