|
Nie ,,zaszłem" kibicu brazylijskiego klubu, proponujesz mi nie wypowiadać się na ten temat a parę postów dalej wypowiadasz się o celibacie wśród księży a księdzem jesteś żeby się wypowiadać o tym dlaczego są oderwani od rzeczywistości?
Nie mógłbyś żądać od kobiety rodzenia dziecka a mógłbyś dać zielone światło na jego zabicie? Zdaję sobie sprawę, że gwałt to dla kobiety ogromna tragedia i trauma, ale nie można zezwalać na zabijanie w świetle prawa niewinnych istot.
|