|
Dokładnie. Mógłby przestać w końcu walić ściemę. Nie od niego zależy? Przecież jest prezesem klubu, tzw. wizytówką. Mógłby przestać rzucać terminy na wiatr jeśli wie, że ich dotrzymanie jest niemożliwe. Inaczej robi z siebie pośmiewisko. Tak jak za swoją wypowiedź odnośnie transerów Ochalik (sprawa słynna nawet na weszło).
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|