Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
Od: 05.2008
Offline
#
7401
01.09.2011, 11:14
Pisałem wam o tym transferze. Wcześniej Twente odrzuciło, ale jednak doszli do porozumienia. Nie ma Jansena i Ruiza. W tamtym sezonie to oni ciągneli Twente. Szanse na mistrza spadają, bo PSV zaszalało i ma dobrą ekipe
kelmaj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kelmaj
Znajdź inne posty napisane przez kelmaj