flamengista napisał(a):

Karamazow - prosta piłka.
Czy zostałeś zgwałcony i w wyniku gwałtu zaszłeś w ciążę? A następnie urodziłeś to dziecko?
Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi "nie", to proponuję nie wypowiadać się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.
Bardzo łatwo jest zmuszać ludzi do bohaterstwa, szczególnie gdy nam bohaterstwo nie grozi.
|
Co za idiotyzm.
Niezgwałcony nie może mówić o gwałcie, ksiądz o planowaniu rodziny, a mężczyzna o aborcji, bo to ciało kobiety.
"ZASZŁEŚ" moderatorze?