Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13487
Stary 01.09.2011, 09:32
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Bo niektórych to nie obchodzi do czasu aż ich samych to nie spotka, Karamazow chciałbyś być dzieckiem gwałciciela ? [...]
Może więc pozwól temu dziecku się narodzić, poczekaj aż zacznie mówić i wtedy Go zapytaj czy chce umrzeć czy woli żyć Nie uważasz, że to co piszesz jest abstrakcją Dlaczego widzisz w takim Dzieciaku tylko "ojca"-gwałciciela, a Matki już nie dostrzegasz

gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
[...]Dajmy przykład że jest samotna matka, poród grozi jej śmiercią, i co każą urodzić ta umiera i dziecko zostaje same, albo po porodzie zostaje chora, i co, to takie dobre dla dziecka ? Warto tak na siłe kazaćrodzić, a potem takie dziecko ma już na starcie życie zniszczone, ale kogo tam tak naprawdę obchodzi los takiego dziecka...
Kobieta poniżej miała gorszą perspektywę zostawienia już kilku narodzonych dzieci.
http://www.duchaniegascie.pl/molla.html

Nawiasem mówiąc, możliwość zabicia dziecka jaką daje obecna ustawa jest mocno nadużywana o czym może świadczyć choćby przypadek A. Tysiąc, która chciała zabić swoje dziecko pod pretekstem pogorszenia wzroku w trakcie porodu.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 01.09.2011 o godz. 11:05.