piotrek06 napisał(a):

Hala w Koszalinie fajna i adekwatna do potrzeb miasta, podobna przydała by sie przy R22. Zastanawia mnie tylko cena, bo jak zagooglowałem, to wyskoczył projekt i pisano, ze koszt wybudowania wyniesie... 51 mln
PS: Kto oprócz AZS-u będzie z niej korzystał
|
Z tego co pamiętam to przed budową mowa było o kwocie nawet 35 mln (nie wiem , być może jest to kwota bez wyposażenia).
http://www.skanska.pl/pl/Aktualnoci/.../?nid=wBjTC1AC.
Prócz koszykarzy AZS-u będą tam grały szczypiornistki Politechniki (superliga) oraz szczypiorniści Gwardii (II liga). Hala powstała dzięki współpracy miasta i politechniki koszalińskiej, więc będzie również służyła studentom.