Wyświetl pojedynczy post
Darii
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2498
Stary 01.09.2011, 08:42
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Hala w Koszalinie fajna i adekwatna do potrzeb miasta, podobna przydała by sie przy R22. Zastanawia mnie tylko cena, bo jak zagooglowałem, to wyskoczył projekt i pisano, ze koszt wybudowania wyniesie... 51 mln

PS: Kto oprócz AZS-u będzie z niej korzystał
Z tego co pamiętam to przed budową mowa było o kwocie nawet 35 mln (nie wiem , być może jest to kwota bez wyposażenia). http://www.skanska.pl/pl/Aktualnoci/.../?nid=wBjTC1AC.
Prócz koszykarzy AZS-u będą tam grały szczypiornistki Politechniki (superliga) oraz szczypiorniści Gwardii (II liga). Hala powstała dzięki współpracy miasta i politechniki koszalińskiej, więc będzie również służyła studentom.
Odpowiedz cytując