Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Bastecznik
Junior Member
Od: 06.2011
Skąd: Silesia
Offline
#
2705
01.09.2011, 07:55
Koniec sierpnia/początek września... Ludzie litości!
Bastecznik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bastecznik
Znajdź inne posty napisane przez Bastecznik