Maciuś napisał(a):

|
Okienko transferowe zamkniete, zostalismy z pokraką Diazem, postrachem Twente i Fulham :/
|
Spokojnie, Jovanovic bedzie mogł zagrac. Z Apoelem zagral bardzo dobre zawody na boku obrony, moze grac z lewej i prawej wiec czemu go nie wystawic np za Diaza