Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13180
Stary 01.09.2011, 07:04
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Okienko transferowe zamkniete, zostalismy z pokraką Diazem, postrachem Twente i Fulham :/
Spokojnie, Jovanovic bedzie mogł zagrac. Z Apoelem zagral bardzo dobre zawody na boku obrony, moze grac z lewej i prawej wiec czemu go nie wystawic np za Diaza
Odpowiedz cytując