Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19666
Stary 01.09.2011, 06:28
wislak1995 napisał(a):Wyświetl post
Nowy stadion Górnika
Budowa trzech nowych trybun na prawie 25 tys. osób rozpocznie się już 14 września, niecały tydzień po przekazaniu wykonawcy placu budowy. Na nowych sektorach widzowie zasiądą w połowie 2013 roku
Przedstawiciele magistratu są zadowoleni, że to właśnie Polimex Mostostal zbuduje im większość nowego stadionu. – Chyba nie ma obecnie lepszej firmy, która zajmuje się budową stadionów. Jestem spokojny, że w Zabrzu nie będzie żadnych opóźnień– twierdzi w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Krzysztof Lewandowski, wiceprezydent Zabrza

ale naiwni..
Wystarczy tylko, że sobie tą budowę przypilnują jak należy i każdy jeden termin będzie dotrzymany, jak przy budowie stadionu Legii.
Odpowiedz cytując