|
odnośnie powyższego całe zamieszanie z aborcją to woda dla młyn dla fanatyków jednej i drugiej strony... po co ruszać coś co jest najlepszym kompromisem ?
z jednej strony "obywatele" domagający się prawa średniowiecznego, a z drugiej strony lewica i feministki, którzy domagają się aborcji na życzenie ... czysty populizm i demagogia, taki zastępczy temat - dla mobilizacji swoich skrajnych skrzydeł
|