Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13480
Stary 31.08.2011, 23:58
odnośnie powyższego całe zamieszanie z aborcją to woda dla młyn dla fanatyków jednej i drugiej strony... po co ruszać coś co jest najlepszym kompromisem ?

z jednej strony "obywatele" domagający się prawa średniowiecznego, a z drugiej strony lewica i feministki, którzy domagają się aborcji na życzenie ... czysty populizm i demagogia, taki zastępczy temat - dla mobilizacji swoich skrajnych skrzydeł