nesta napisał(a):

|
Nie rozumiem slow Basalaja: "...wiec nie musimy dokonywac teraz transferow ze wzgledow sportowych". Nie rozumiem dlaczego uwaza, ze obecna kadra jest wystarczajaco dobra na rywalizacje w LE i polskiej lidze. Nie ma lewej obrony, skrzydlowego, ataku..
|
Klub stara się prowadzić rozsądną politykę. Sprowadzimy kogoś nowego, jeśli odejdzie ktoś z 22 osobowej kadry. Nie należy się spodziewać zakupu na przykład 4 nowych zawodników, w sytuacji, gdy zostaną wszyscy dotychczasowi. To chyba zrozumiałe. Nasz budżet nie jest z gumy. Prawdę mówiąc ciekawi mnie jak rozwiążemy ten problem zimą, bo Basałaj zapowiada transfery, a kontrakty wielu z naszych piłkarzy kończą się dopiero latem. Ta grupa to Sobol, Diaz, Paljić, Jirsak, Sobol, Nunez, Biton, Pareiko i ewentualnie Mały, jeśli będzie chciał pójść z klubem na noże.
Basałaj wychodzi z założenia, że skład, którym dysponujemy plus ewentualne zimowe wzmocnienia powinien wystarczyć na zdobycie MP (słusznie). Zaś LE nie jest na tyle łakomym kąskiem, żeby było warto wzmacniać się już teraz. Tym bardziej, że potrzeba więcej czasu, żeby ocenić wakacyjne zakupy plus Genkova.