Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13178
Stary 31.08.2011, 22:33
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Jasne, pewnie był ktoś lepszy. Od Branco w "pamiętnym meczu" byłoby pewnie 75% stadionu lepsze. \.



Od Branco w "tym" meczu sądze ze ci niepelnosprawni koło sektra ogladajacy mecz byli by lepsi.
To byl chyba najgorszy pilkarz w Wisle,przebil Quadje ,Beta ,Bellote i inne wynalazki.Nawet Dudu "Gol Machine" byl lepszy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując