tarantulaw2 napisał(a):

|
Jasne, pewnie był ktoś lepszy. Od Branco w "pamiętnym meczu" byłoby pewnie 75% stadionu lepsze. \.
|
Od Branco w "tym" meczu sądze ze ci niepelnosprawni koło sektra ogladajacy mecz byli by lepsi.
To byl chyba najgorszy pilkarz w Wisle,przebil Quadje ,Beta ,Bellote i inne wynalazki.Nawet Dudu "Gol Machine" byl lepszy
