domin_czyzyny napisał(a):

|
kążdy kto bywa na meczach wie, że nie jest źle z tą odległością
|
Na górnych sektorach i owszem.. kompletnie nic sie nie czuje, ale na dolnym jak siedzisz zwlaszcza w poczatkowych rzedach to owszem - poprostu wtedy za daleko to boisko, 2 rzedy reklam i asfalt, to wszystko ma sie pod oczami, do tego ten monitoring, i na dole nie ma jakies wielkiej przyjemnosci z ogladania...
domin: na Fulham bajka w pierwszych rzedach, goscie az w bandy wpadaja

zreszta kto pojedzie to zobaczy, stadion niesamowicie stary, az sie sypie, ale odleglosc od boiska robi niesamowite wrazenie na meczu
