Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19664
Stary 31.08.2011, 22:03
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
kążdy kto bywa na meczach wie, że nie jest źle z tą odległością
Na górnych sektorach i owszem.. kompletnie nic sie nie czuje, ale na dolnym jak siedzisz zwlaszcza w poczatkowych rzedach to owszem - poprostu wtedy za daleko to boisko, 2 rzedy reklam i asfalt, to wszystko ma sie pod oczami, do tego ten monitoring, i na dole nie ma jakies wielkiej przyjemnosci z ogladania...

domin: na Fulham bajka w pierwszych rzedach, goscie az w bandy wpadaja zreszta kto pojedzie to zobaczy, stadion niesamowicie stary, az sie sypie, ale odleglosc od boiska robi niesamowite wrazenie na meczu
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 31.08.2011 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując