Ogryzek napisał(a):

|
Zgadzam się z tym co napisał witeq, dobra analiza.
|
Problem w tym ,że tak właśnie próbujemy grać..., a efekty widoczne. Kiwanie przez dwie formacje może miało sens w czasach Pele'go.
Kiwka 1 na 1 jest logiczna przy wychodzeniu na czystą pozycję, czyli blisko 16m a nie od defensywy. APOEL zdobywał przewagę w polu bo nas rozbijali klepką.
Wracając do pytań z jakim składem graliśmy z Bełchatowem i Śląskiem, wklejam linki:
http://www.soccerway.com/matches/201...chatow/942246/
http://www.soccerway.com/matches/201...ow-ssa/942255/