|
Nie rozumiem slow Basalaja: "...wiec nie musimy dokonywac teraz transferow ze wzgledow sportowych". Nie rozumiem dlaczego uwaza, ze obecna kadra jest wystarczajaco dobra na rywalizacje w LE i polskiej lidze. Nie ma lewej obrony, skrzydlowego, ataku..
|