Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51331
Stary 31.08.2011, 21:35
Nie rozumiem slow Basalaja: "...wiec nie musimy dokonywac teraz transferow ze wzgledow sportowych". Nie rozumiem dlaczego uwaza, ze obecna kadra jest wystarczajaco dobra na rywalizacje w LE i polskiej lidze. Nie ma lewej obrony, skrzydlowego, ataku..
Odpowiedz cytując